Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa i okolice - 600 072 722
9
page-template-default,page,page-id-9,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów potrzebne od zaraz? – Dzwoń 600-072-722

 

Pogotowie zamkowe , które zatrudnia doświadczonych ślusarzy, zajmujących się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w tego typu pracach ślusarskich i zawsze wykonujemy je z najwyższą precyzją, dbając o Państwa mienie. Dzięki temu, że posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszymi narzędziami, wszelkie prace związane z awaryjnym otwieraniem aut wykonujemy całkowicie bezinwazyjnie – bez uszkodzeń i zarysowań pojazdów.

Masz problem z dostaniem się do auta? Nie próbuj otwierać go sam, lepiej skontaktuj się ze sprawdzonymi ślusarzami, którzy w kilka minut dojadą na miejsce i bezproblemowo otworzą Ci samochód.

Awaryjne otwieranie samochodów nie należy do prostych rzeczy, dlatego warto powierzyć tą usługę doświadczonym fachowcom, którzy otworzą każdą markę i model auta – Volkswagen, Seat, Opel, Audi, Peugeot, Dodge, Mitsubishi, Jaguar, Honda, Ford, Skoda, Fiat, Mercedes, Suzuki, Toyota, Alfa Romeo, Kia, Hyundai, Porsche, BMW, Subaru, Lexus, Maserati, Bentley, Bugatti i inne marki aut.

Fachowcy z Pogotowia zamkowego w Warszawie wykonują również awaryjne otwieranie mieszkań oraz pełen serwis zamków drzwiowych, w skład którego wchodzi – montaż i wymiana zamka, naprawa zamków.

Znamy mechanizmy zamkowe wszystkich pojazdów jakie poruszają się po polskich drogach.

Otwieramy auta 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń 600-072-722