Naprawa zamka potrzebna na już? Dzwoń 600-072-722 Warszawa i okolice
25
page-template-default,page,page-id-25,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Naprawa zamków

Naprawa zamka potrzebna na już? – Dzwoń 600-072-722

 

Pogotowie ślusarskie w Warszawie to zespół wyszkolonych ślusarzy, którzy podejmą się każdej naprawy zamka. Oferujemy Państwu również usługi serwisowania zamków tj. Gerda, Mottura, Dierre, Lob, Assa, Abloy, Dom, Rom, Witex, Yale, Optimus, Jania, Fort, Omega, Alfa, Multi Lock, Super Lock, Tasco i inne.

 

Nasi ślusarze z Warszawy zajmują się również konserwacją zamków oraz reparacją uszkodzonych urządzeń zabezpieczających Państwa mienie. Prowadzimy serwis Dierre i serwis Gerda, wysokiej klasy zamków antywłamaniowych wiodących na świecie producentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

 

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Warto pamiętać, że tylko sprawnie działający zamek może być gwarancją spokoju i bezpieczeństwa. Dlatego polecamy nasze usługi ślusarskie, w tym serwis i naprawę zamków.

 

Poza usługą naprawy zamków w drzwiach mieszkań, realizujemy również montaż i wymianę zamków oraz wszelkiego rodzaju awaryjne otwieranie drzwi i zamków mieszkań  i samochodów. Polecamy się jako zespół rzetelnych i doświadczonych fachowców, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. W usunięciu awarii zamka pomożemy Państwu o każdej porze dnia czy nocy.

 

Nasi ślusarze również zajmują się awaryjne otwieranie samochodów i otwieraniem mieszkań oraz montażem i wymianą zamka

 

Możesz się z nami skontaktować pod numerem – 600-072-722