Montaż i wymiana zamka w drzwiach mieszkania powierz Ślusarzom z AO
22
page-template-default,page,page-id-22,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Montaż i wymiana zamków

Montaż i wymianę zamków w Warszawie powierz sprawdzonym fachowcom!

 

Pogotowie ślusarskie to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy dbają o Państwa bezpieczeństwo. Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic. Polecamy się jako eksperci od profesjonalnego montażu oraz wymiany zamków różnych producentów. Jeśli chcą się Państwo czuć bezpiecznie, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Wykonujemy również usługę montażu dodatkowych zamków antywłamaniowych – nawierzchniowych bądź wpuszczanych.

 

Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie ślusarstwa, a nasz serwis zamkowy doradzi Państwu jak dbać o zamek żeby ten posłużył nam na lata. Montujemy zamki tj. GERDA, ASSA ABLOY, GE-GE, DOM, ROM, WITEX, , DIERRE, LOB, MOTTURA, CR, ISEO, SIAS, SECUREME, WILKA, PTZ, TITAN, SAB, OPTIMUS, WINKHAUS, YALE, TAURUS, JANIA,  YARDENI, FORT,  STARK, OMEGA, ALFA, TASCO, SUPER LOCK, MULTI LOCK  i inne. Jeżeli chcecie mieć Państwo pewność, że zamek zostanie zamontowany poprawnie i będzie służył na lata proponujemy skontaktować się z naszymi ślusarzami. Poza samą usługą montażu lub wymiany zamka służymy radą jak eksploatować zamek.

 

W stałej ofercie sprzedaży posiadamy atestowane zamki antywłamaniowe, które z pewnością podniosą poziom bezpieczeństwa Państwa nieruchomości. Z usługi montażu zamków w samym 2016 roku skorzystało ponad 4 tys. klientów.

 

Ślusarze z Warszawy poza serwisem zamków wykonują również usługi awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. Poradzimy sobie z każdym zamkiem.

 

Pogotowie zamkowe Warszawa – pracujemy 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzwoń – 600-072-722